Mechanika Pojazdowa Auto Napierała zajmuje się kompleksowymi naprawami blacharsko lakierniczymi w Poznaniu. Naszym głównym celem jest wykonywanie napraw oferując najwyższą jakość. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, a także nieustanne dążenie do perfekcji. Ciągle inwestujemy w rozwój naszych pracowników jak i dostępnego sprzętu. Nie bój się zaufać doświadczeniu!

Blacharstwo – Poznań

Jesteśmy na poznańskim rynku od 1984 roku. Świadczymy usługi z zakresu blacharstwa pojazdowego. Nasza kadra ma do dyspozycji nowoczesne urządzenia, dzięki którym są w stanie naprawić każdy pojazd. Nasi blacharze potrafią przeprowadzić wszelkiego rodzaju naprawy blacharskie, począwszy od drobnych napraw, na naprawach kompleksowych aut powypadkowych. Wyposażenie naszego warsztatu w Poznaniu pozwala na przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych napraw, a nasza kadra stale się doszkala w dziedzinie naprawy blacharskiej pojazdów samochodowych. Nasi specjaliści nie boją się podjąć rękawicy, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość usług za przystępną cenę. Jeżeli poszukują Państwo blacharza w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu!

Lakiernictwo – Poznań

Usługi lakiernicze stanowią jeden z filarów naszego zakładu. Połączenie profesjonalnych usług blacharskich z usługami lakierniczymi sprawia, że mają Państwo do dyspozycji możliwość kompleksowej naprawy auta. Nasi lakiernicy posiadają duże doświadczenie w pracy w zawodzie, a My udostępniamy im nowoczesne technologie do pracy. Takie połączenie jest przeznaczone specjalnie dla Państwa wygody i spokoju. Nasi lakiernicy w Poznaniu perfekcyjnie dobierają kolory potrzebne do polakierowania Państwa aut. Usługi lakiernicze świadczone przez nasz warsztat w Poznaniu są zawsze na najwyższym poziomie, niezależnie od marki samochodu i jego wartości. U nas każdy klient jest traktowany priorytetowo, a jego sugestie są zawsze rozważane. Świadczymy usługi dla każdego potrzebującego, niezależnie od stopnia trudności naprawy. Indywidualne podejście gwarantuje Państwu najwyższą jakość, którą da się osiągnąć tylko w autoryzowanych serwisach. Jeżeli potrzebują Państwo usług lakierniczych, zapraszamy do kontaktu!

Usługi blacharsko-lakiernicze w naszej ofercie

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

  • prac blacharskich
  • prac lakierniczych
  • napraw powypadkowych
  • regeneracji lakieru
  • wymiany szyb

Zadzwoń i umów się na wizytę w sprawie blacharstwa & lakiernictwa