Twoja klimatyzacja nie chłodzi wnętrza samochodu w czasie upałów? Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie napełniania klimatyzacji czynnikiem chłodzącym. Wiemy, że klimatyzacja jest podstawowym elementem każdego samochodu, szczególnie w coraz cieplejsze lata. Jesteśmy więc po to, żeby Państwu pomóc.

W naszym serwisie stawiamy przede wszystkim na profesjonalność i indywidualne podejście do klienta. Nasz serwis nigdy nie odmówi pomocy, a fachowcy są w stanie w krótkim czasie zdiagnozować i naprawić każdą usterkę układu klimatyzacji.

Dlaczego warto wykonać nabijanie klimatyzacji w naszym serwisie?

Jednym  z najczęstszych objawów awarii klimatyzacji jest brak chłodzenia po jej uruchomieniu. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że może być to spowodowane brakiem czynnika chłodzącego. Jego właściwe dobranie i napełnienie jest gwarantem prawidłowego chłodzenia wnętrza Twojego samochodu. Solidne i uczciwe podejście  do serwisowania układów klimatyzacji, dało nam możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia na tym polu.

O jakości wykonywanych usług decyduje w dużej mierze, nasz potencjał ludzki. Zatrudniamy najlepszych serwisantów klimatyzacji na terenie Poznania. Wszystko po to, aby klient był zawsze zadowolony z wykonanej pracy. Pomaga w tym także, świetnie wyposażone zaplecze warsztatu. Już dziś zapraszamy do nas!