Serwisowanie pojazdów z silnikiem wysokoprężnym wymaga od warsztatów bardzo wysokich umiejętności oraz nowoczesnego wyposażenia. Między innymi dlatego niektóre warsztaty odmawiają serwisowania diesli. Auto Napierała to gwarancja zadowolenia i profesjonalnej obsługi. Nasza kadra specjalizuje się w obsłudze diesli i regeneracji ich osprzętu. Zapraszamy!

Diagnostyka i serwis silników wysokoprężnych – Poznań

W warsztacie w Poznaniu oferujemy usługi związane z diagnozowaniem i serwisem jednostek wysokoprężnych. Nasza wykwalifikowana kadra potrafi naprawić każdy rodzaj silników wysokoprężnych. Stawiamy na profesjonalność, dlatego nasze usługi zawsze są wykonywane zgodnie ze sztuką. Nasz poznański serwis nigdy nie odmawia klientom naprawy, ponieważ nie boimy się podjąć wyzwania.

Serwis diesla w Poznaniu

Zapraszamy do naszego serwisu diesla w Poznaniu. Silniki Diesla nie mają przed nami tajemnic. Nasi pracownicy są w stanie zdiagnozować i naprawić każdą jednostkę wysokoprężną. Oprócz kompleksowych napraw jednostek napędowych, możemy Państwu zaoferować usługi związane z profesjonalną regeneracją pomp wtryskowych, pomp wtryskowych wysokiego ciśnienia typu Common Rail, a także regenerację wtryskiwaczy zarówno tradycyjnych, jak i tych z systemu Common Rail. Nasi pracownicy są w stanie także przeprowadzić regenerację pompowtryskiwaczy. Nasza kadra pracownicza posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie regeneracji układów wtryskowych, które wciąż jest poszerzane za pomocą kursów. Połączenie wiedzy i umiejętności pracowników z nowoczesnym sprzętem daje poziom profesjonalizmu na równi z autoryzowanymi serwisami obsługi. Jeżeli Państwa diesel wydaje z siebie dziwne dźwięki, to zapraszamy do kontaktu!

Diesel serwis – oferta

Dzięki ukończonym kursom oraz nabytym doświadczeniu własnym, przy pomocy zakupionego specjalistycznego oprzyrządowania zapewniamy:

  • kompleksową obsługę układów zasilania silników Diesel’a
  • regenerację pomp wtryskowych
  • regenerację pomp wysokiego ciśnienia paliwa systemów Common Rail
  • regenerację wtryskiwaczy „tradycyjnych”
  • regenerację wtryskiwaczy systemów Common Rail
  • regenerację pompowtryskiwaczy
  • regenerację pomp wtryskowych ZEXEL Mitsubishi 3.2 DID

Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym serwisie diesla