Pomoc drogowa to zespół czynności które mają na celu pomóc kierowcy poradzić sobie z awarią pojazdu samochodowego. Nasi pracownicy mogą dojechać do miejsca awarii i spróbować naprawić auto na miejscu, jeżeli będzie to możliwe. Jeżeli auto nie będzie nadawać się do przemieszczania o własnych siłach, oferujemy państwu możliwość holowania pojazdu do warsztatu za pomocą naszej lawety.

Pomoc drogowa od Auto Napierała

Nasi mechanicy są zawsze gotowi do udzielenia pomocy drogowej. Jeżeli Państwa auto odmawia posłuszeństwa, bądź w trakcie trasy zabrakło paliwa, nasi pracownicy służą uprzejmie. Wiele drobnych usterek da się naprawić na miejscu, dzięki czemu będą mogli Państwo kontynuować podróż, jednak jeżeli usterka będzie zbyt poważna, to oferujemy Państwu bezpieczny transport pojazdu do naszego warsztatu. Nasi pracownicy, mając do dyspozycji wszystkie narzędzia będą w stanie dokładnie ocenić szkodę a także naprawić Państwa auto.

Usługi pomocy drogowej

Nasza pomoc drogowa opiera się na dostarczaniu do aut z awarią niezbędnych elementów, które pozwolą pojazdowi jechać dalej. Jeżeli usterka jest na tyle poważna, że auto nie nadaje się do dalszej jazdy, wykorzystujemy naszą lawetę do bezpiecznego transportu pojazdu. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy na drodze, zapraszamy do kontaktu. Dokładne opisanie problemu przez telefon może zaoszczędzić Państwa czas, ponieważ będziemy w stanie dokładnie przygotować się do udzielenia specjalistycznej pomocy w trasie. W razie problemów prosimy pamiętać – Auto Napierała jest tutaj by służyć pomocą!

POMOC DROGOWA - ZADZWOŃ