Jesteśmy warsztatem samochodowym, który specjalizuje się w naprawie i wymianie zawieszenia samochodowego. Posiadamy niezbędną wiedzę, zasoby ludzkie oraz technologiczne rozwiązania, które pozwalają nam naprawiać układ zawieszenia w każdym pojeździe. Zapraszamy na konsultacje i fachowe doradztwo w zakresie serwisu zawieszenia.

Naprawa i wymiana zawieszenia w Poznaniu

Układ zawieszenia to ten mechanizm, który w dużej mierze jest odpowiedzialny za prawidłową pracę kół pojazdu. Pochodną tej funkcji jest oczywiście nie tylko wysoki komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo. Te dwa powody to wystarczające argumenty za tym, aby w sposób regularny wykonywać diagnostykę układu zawieszenia.

Zawieszenia samochodu jest mechanizmem, który łączy koła z nadwoziem.Jest to układ bardzo skomplikowany ponieważ pełni bardzo istotne funkcje dla pojazdu – przenosi nadwozie, napięcia i naprężenia, które powstają podczas jazdy.

Najczęstsze objawy problemów z zawieszeniem

Najbardziej charakterystycznym objawem usterki zawieszenia jest stukot dochodzący z okolic koła. Na kontrolę układu zawieszenia powinniśmy się udać w sytuacji kiedy odczuwamy wibracje na kierownicy lub mamy problem z trajektorią toru jazdy np, ściąganiem pojazdu na jedną stronę. Do najczęstszych usług związanych z naprawą zawieszenia w naszym warsztacie zaliczamy:

  • wymianę sworznia wahacza;
  • wymianę tulei wahacza;
  • wymianę sprężyn;
  • wymianę drążków stabilizatora, kierowniczego i elementów pochodnych.


Zachęcamy klientów do zapoznania się z naszą ofertą i wizytę kontrolą układu zawieszenia w naszym warsztacie w Poznaniu.