Oferujemy kompleksowe usługi wymiany filtra kabinowego i serwisu klimatyzacji. Wiemy, jak ważne  jest, aby podróżowanie samochodem sprawiało przyjemność  i wolne było od wszelkich zanieczyszczeń, szczególnie spalinami. Filtr  kabinowy wymaga profilaktyki i częstej  wymiany (przynajmniej raz na 6 miesięcy). Naszą dewizą, którą przekazujemy klientom, są właśnie ww. czynności. Jesteśmy tu po to, aby Państwu ułatwić  i pomóc codzienne użytkowanie samochodu. Zapraszamy!

Dlaczego warto regularnie wymieniać filtr kabinowy?

Wymiana filtra kabinowego, ma zasadniczy wpływ, na poprawne funkcjonowanie wentylacji samochodowej. Nasi pracownicy są  w stanie zdiagnozować i ocenić stan każdego filtra kabinowego oraz w razie potrzeby wymienić go na nowy. Filtry montowane przez naszych pracowników są w stanie usunąć nawet do 95% zanieczyszczeń, znajdujących się w powietrzu.

Stosowane przez nas filtry dzielimy na:

  • standardowe filtry kabinowe– usuwają głównie kurz i  pyłki,
  • filtry kabinowe z węglem aktywnym – usuwają zanieczyszczenia i zmniejszają nieprzyjemne zapachy

Używamy najlepszych filtrów kabinowych

Dobierając filtr kabinowy do Państwa samochodu, bierzemy  pod uwagę rodzaj i jakość użytych materiałów. Ważne jest bowiem, aby filtr był odporny na wilgoć. Zwiększy to bowiem jego wydajność.