W naszym warsztacie regenerujemy i naprawimy mosty napędowe. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie daje Państwu gwarancję rzetelnie wykonanej pracy, która finalnie wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. 

Mosty i wały napędowe to elementy, które narażone są na szczególne zużycie. Choć producenci stale udoskonalają je pod względem wytrzymałościowym to czasem ulegają degradacji. W takim przypadku potrzebna jest wymiana lub regeneracja mostów napędowych. 

Co roku obsługujemy wielu klientów, którzy mają problemy właśnie z wałami i mostami napędowymi. Zachęcamy na profilaktyczne badanie. Diagnoza wykonana przez naszych specjalistów, wskaże Państwu potencjalne braki, a także konkretne działanie, które wyeliminuje problem. 

Serwis wałów i mostów napędowych

Serwis mostów regeneracyjnych i wałów napędowych jest procesem o charakterze etapowym. Najpierw diagnozujemy cały układ, następnie poszczególne jego elementy. Sprawdzamy czy olej jest na poziomie, jaki zaleca producent. Bardzo często zdarza się, że olej wymaga wymiany. W przypadku naprawy mostów i wałów napędowych najczęstsze problemy związane są z regulacją napięcia łożysk, przekładni. Ostatnim etapem jest konserwacja, która polega na nakładaniu odpowiednich preparatów i smarów.