Elektronika i elektryka pojazdowa jest jednym z filarów naszego zakładu w Poznaniu. Zajmujemy się diagnostyką i badaniem układów elektrycznych i elektronicznych zarówno nowych, jak i starych aut. Elektryka i elektronika nie ma przed nami tajemnic, dlatego zapraszamy każdego, kto ma problem ze swoim pojazdem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie diagnostyki oraz napraw elektronicznych:

  • sterowania silników benzynowych oraz Diesla
  • systemów zapobiegających blokowaniu się kół podczas hamowania ABS
  • systemów antypoślizgowych ASR
  • systemów kontrolujących tor jazdy ESP
  • klimatyzacji automatycznej
  • programowanie wtryskiwaczy
  • układów wspomagania
  • systemów poduszek powietrznych AIRBAG
  • inne

Elektryka i elektronika samochodowa

Obecne auta bardziej przypominają komputery na kołach, niż samochody. Między innymi dlatego elektrycy i elektronicy pojazdowi są tak bardzo poszukiwani na rynku pracy. Od początku XXI wieku, elektronika szturmem zdobyła samochody, doprowadzając do sytuacji w której samochód sam może parkować, sam hamuje w sytuacji awaryjnej a także sam koryguje swój tor jazdy. Ponadto, elektronika zaszła tak daleko, że samochody odpalane są na przycisk, podczas gdy my nie wyciągamy kluczyka z kieszeni. Dodatkowo trzeba wspomnieć o autach w pełni elektrycznych, w których nie ma tradycyjnych silników. Między innymi dlatego nasza firma stale inwestuje w rozwój, wysyłając swoich pracowników na szkolenia. Oprócz szkoleń, podążamy za trendami w wyposażeniu warsztatu elektryczno-elektronicznego. Nasza kadra ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt, dzięki któremu mogą naprawić elektronikę w każdym aucie.

Diagnostyka samochodowych układów elektrycznych i elektronicznych w Poznaniu

Nasi pracownicy zawsze przeprowadzają wywiad z klientem, dzięki czemu szybko zostaną naprowadzeni na miejsce usterki. Ponadto, głęboka analiza komputerowa sprawia, że łatwo jest wykryć błędy i problemy w samochodzie. Wykonanie precyzyjnej diagnozy z oceną stanu układów pozwala na szybkie określenie miejsca występowania błędu, co sprawia że klient musi mniej zapłacić za nasz czas pracy. Nasi pracownicy są w stanie naprawić systemy sterujące silnikiem i wtryskiwaczami, a także systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo takie jak: ABS, ASR czy ESP. Do tego można doliczyć naprawianie klimatyzacji automatycznej, elektrycznego wspomagania kierownicy, zamka centralnego czy systemów poduszek powietrznych. Zakres naszych usług jest dopasowywany indywidualnie do klienta, dlatego w razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń i umów się na wizytę w sprawie elektroniki samochodowej