Zdarzył Ci się wypadek drogowy? Jesteś zestresowany i nie wiesz co robić? Znamy to uczucie. Nasz warsztat w Poznaniu specjalizuje się w naprawach powypadkowych pojazdów. Likwidujemy każdego typu szkody spowodowane kolizją drogową.

Wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół specjalistów, wysokiej klasy sprzęt blacharski i lakierniczy – to tylko niektóre z elementów, decydujących o tym, że naprawa powypadkowa samochodu w naszym serwisie nie musi być wyrokiem. Nasze usługi naprawy samochodów po wypadkach szczególnie kierujemy do fanów motoryzacji z Poznania i okolic. 

Odwiedź nasz warsztat napraw powypadkowych i sprawdź zakres usług

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi wykwalifikowani specjaliści likwidują szkody powypadkowe w zakresie uszkodzeń mechanicznych, lakierniczych i blacharskich. 

Do napraw powypadkowych używamy oryginalnie sprowadzanych części lub na życzenie klienta ich zamienników.

 Co nas wyróżnia? Miła i fachowa obsługa, rzetelne podejście do pracy, wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne i kompleksowe załatwienie sprawy.  Zgłoś chęć naprawy powypadkowej w naszym warsztacie swojej firmie ubezpieczeniowej, a całość formalności załatwimy za Ciebie!

Naprawa powypadkowa pojazdu w systemie bezgotówkowym to doskonałe i wygodne rozwiązanie, które całość kosztów i formalności przerzuca na ubezpieczyciela. W takiej sytuacji pomożemy Ci przeprowadzając cały proces w taki sposób, aby ubezpieczyciel zapłacił za naprawy.