Szukasz lakiernika z Poznania? Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi lakiernicze w Poznaniu i okolicy. Wiemy, że nic nie sprawia właścicielowi samochodu takiego komfortu psychicznego jak auto w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Wiemy też, że trudno utrzymać taki stan przez długi czas. Warunki atmosferyczne, drobne mikro-uszkodzenia i inne sytuacje drogowe mają wpływ na to, że nawet na najlepszym lakierze może pojawić się rysa. Jesteśmy więc po to, aby Państwu pomóc.

Korekta i polerowanie lakieru samochodu

Usuwanie rys z lakieru to proces niezwykle precyzyjny. Podobnie rzecz ma się w przypadku tzw. zmatowienia lakieru. Obie sytuacje bez wątpienia wpływają na odbiór wizualny samochodu. Chcemy jednak zapewnić Państwa, że jakość lakieru można przywrócić do poziomu, kiedy auto wyjechało z salonu jako nowe.

W naszym warsztacie świadczymy usługę korekty i polerowania lakieru samochodowego. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie, a usługi tego typu wykonujemy od wielu lat. Renowacja lakieru to proces jedno lub wieloetapowy, który jest uzależniony od jego obecnego stanu. W przypadku zniszczonego lakieru zazwyczaj optymalnym rozwiązaniem jest renowacja wieloetapowa lakieru pojazdu. Jeśli mamy natomiast do czynienia z samochodem, który ma tylko drobne ryski i przebarwienia to proces ma charakter jednoetapowy.

Oprócz korekty lakieru oferujemy także jego polerkę. Polerowanie lakieru to z kolei proces, który w dużym stopniu wygładza rysy i ubytki na lakierze samochodowym, doprowadzając jednocześnie do efektu odzyskaniu tzw. głębi kolorystycznej.

Używamy najlepszych lakierów samochodowych

W naszej firmie używamy tylko i wyłącznie najlepszych lakierów – atestowanych i bezpiecznych dla Twojego pojazdu. Pomogą one zachować lepszą żywotność i zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi, ptasimi odchodami czy zarysowaniami. To właśnie te czynniki najczęściej wpływają to, że lakier traci swój estetyczny wygląd.