Układy klimatyzacji wymagają specyficznego podejścia, a także odpowiedniego sprzętu serwisowego. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, dzięki którym nasi pracownicy szybko są w stanie dokonać diagnozy Państwa układu klimatyzacji. Sam serwis opiera się na doświadczeniu, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować profesjonalne usługi najwyższej jakości. Wszystkie nasze usługi objęte są programem gwarancyjnym tak samo jak montowane przez nas elementy. Zapraszamy!

Kompleksowy serwis autoklimy

Serwis klimatyzacji z reguły sprowadza się do podpięcia maszyny serwisowej do układu klimatyzacji oraz do sprawdzenia szczelności układu. Jeżeli układ jest szczelny, to maszyna serwisowa oczyszcza czynnik chłodzący i wpompowuje go z powrotem w układ. Jeżeli badanie szczelności klimatyzacji wykryje wyciek, to maszyna użyje czynnika z dodatkowym kontrastem, dzięki czemu nasi mechanicy będą mogli przejrzeć cały układ w poszukiwaniu wycieku. Kontrast jest wrażliwy na światło ultrafioletowe, dzięki czemu każde miejsce wycieku będzie się świecić kolorem kontrastu. Takie sprawdzanie szczelności jest bardzo szybkie, dzięki czemu sama diagnostyka zajmuje mało czasu, co przekłada się na niski koszt serwisowy.

Oferujemy kompleksowy serwis układu klimatyzacji w zakresie:

  • napełniania czynnikiem chłodzącym
  • kontroli szczelności
  • uzupełniania czynnikiem z kontrastem
  • wykrywania i usuwania nieszczelności
  • naprawy sprężarek
  • naprawy lub wymiany chłodnic
  • wymiany osuszaczy
  • wymiany filtrów kabinowych
  • dezynfekcji kanałów wentylacyjnych

Naprawy układu klimatyzacji

Nasi pracownicy, po wykryciu nieprawidłowości w układzie, mogą wymienić uszkodzone elementy. Oprócz wymiany przewodów, nasza kadra potrafi dokonać regeneracji sprężarek klimatyzacji a także dokonywać regeneracji chłodnicy klimatyzacji. Oprócz naprawy tych elementów, nasz serwis zajmuje się także wymianą osuszaczy i filtrów kabinowych, jak również dezynfekcją kanałów wentylacyjnych. Jeżeli z Państwa wentylacji dobiega niemiły zapach lub klimatyzacja nie chłodzi, to zapraszamy do kontaktu. Poprawnie postawiona diagnoza pozwoli na przedstawienie realnego kosztorysu, dzięki czemu od razu będą Państwo wiedzieć ile dana naprawa będzie kosztować. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego i rzetelnego serwisu klimatyzacji, to Auto Napierała jest do Państwa dyspozycji!

Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym serwisie klimatyzacji