Wymiana czy naprawa uszkodzonej szyby

Wymiana szyby samochodowej na nową to proces, który wymaga od warsztatów pełnej precyzji, wysokich umiejętności oraz nowoczesnego wyposażenia. Warsztat Auto Napierała w Poznaniu to gwarancja dobrze wykonanej usługi. Nasza niezawodna kadra specjalizuje się w wymianie i naprawie szyb. Zapraszamy!

Usługa wymiany pękniętych i uszkodzonych szyb w Poznaniu

Każdy kierowca wie, że stan szyby wpływa na bezpieczeństwo podróżowania. Zdarzyła Ci się kolizja? Twoja szyba uległa pęknięciu lub jest porysowana? Skontaktuj się z nami! Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra jest w stanie ocenić i zdiagnozować stan każdej szyby, oraz wydać trafną opinię co do wymiany jej na nową. Stawiamy na profesjonalność i  zgrany zespół. Nasze usługi zawsze wykonywane są zgodnie ze sztuką. Ofertę kierujemy głównie do kierowców z Poznania i okolic.

Odwiedź nasz warsztat, wymienimy Twoją szybę na nową!

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z zakresem naszych usług. Wymiany szyb nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nasi pracownicy są w stanie zdiagnozować i ocenić czy dana szyba nadaje się do naprawy, czy zachodzi potrzeba wymiany jej na nową. Oferujemy wymianę przedniej i tylnej szyby  oraz szyb bocznych w każdej marce samochodu.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim uczciwość, rzetelność i fachowe podejście do każdego klienta. Jesteśmy warsztatem, który może się pochwalić  wieloletnim doświadczeniem na poznańskim rynku. Warto wspomnieć również o  profesjonalnym i świetnie wyposażonym zapleczu. Dysponujemy technologią, potencjałem ludzkim i ugruntowanym na bazie wieloletniego doświadczenia know-how.Zgłoś się do nas! Wymienimy Twoją szybę na nową.